Telefon
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

TEKNOBAS Mühendislik Taahhüt Ltd. Şti. 2016 yılında Otomatik Kontrol ve Entegre Bina Yönetim Sistemleri konusunda faaliyet göstermek amacı ile kurulmuşmuştur.Teknolojik gelişmeleri çok yakından takip eden, konusunda yaklaşık 10 senelik sektör tecrübesine sahip uzman kadrosu ile sizlere faaliyet alanımız neticesinde hizmet üretmek için buradayız.

İletişim ve network sistemlerindeki gelişmeler neticesinde, birçok sistem birbiri ile entegre olmuş ve bina otomasyonu dışındaki diğer sistemler de bu bütüne entegre olmaya devam etmektedir. Tüm bu gelişmeleri yakından takip eden firmamız, müşterilerimize problemsiz çalışacak ve sistemlerinden maksimum verim alacak şekilde entegre çözümler oluşturmaktır. Günümüzde her alanda çok kullanılan sistem entegrasyonu konusunda firmamız en gelişmiş seviyeden optimum seviyeye kadar ilgili bütün sistemlerin entegrasyonunu yapmaktadır.

Entegrasyon seviyesi ise, müşteri istekleri ve firmamızın 10 senelik tecrübesi ile en uygun düzeyde sağlanmaktadır. Diğer bir deyişle entegrasyon sağlanmakta, sistemi içinden çıkılamaz bir hale getirecek unsurlara çözüm oluşturmaktır. Gücünüzü Bizimle Değerli hale getirmek için buradayız.