Telefon
WhatsApp
İnstagram
Kamu Hizmeti Şirketleri

Kamu Hizmeti Şirketleri

Ölçülebilir Sonuçlar Yaratan Akıllı Şebeke Çözümleri

Elektrik, gaz ve su şirketleri, talep tarafı hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak daha başarılı talep yanıtı ve enerji verimliliği programları sunma konusunda artan bir baskıyla karşı karşıyadır. 30 yıldır, Honeywell’in Akıllı Şebeke Çözümleri (SGS) ekibi, dünya genelinde 60'tan fazla kamu hizmeti şirketinin enerji verimliliği ve talep yanıtı hedeflerini aşmasına ve genel müşteri bağlılığını ve memnuniyetini arttırırken şebekeyi yönetmesine de yardımcı olmuştur.

Kamu Hizmeti Şirketleri ile Müşteriler Arasında Bağlantı Kuran Özel bir Ekip

TSGS ekibi, dünya genelinde kamu hizmeti şirketlerinin yaşadığı zorluklara çözüm bulmaya odaklanmıştır. Tüm hizmet bölgesinde bir kamu hizmeti programını ölçekleme becerisi ile, her türlü kamu hizmeti şirketinin müşteri tabanına uygun şekilde hazırlanmış programlar tasarlayabilir, sunabilir ve yönetebiliriz. Uçtan uca hizmetlerimiz, kamu hizmeti şirketleri ile konut, ticari ve endüstriyel müşterileri arasında bağlantı kurmak için öncü teknolojiyi kullanır. Ve şirket içi pazarlama ve program yönetimi uzmanlığımız, kamu hizmeti şirketlerinin program katılımı hedeflerine ulaşmasına yardımcı olabilir. SGS ile kamu hizmeti şirketleri, başlangıçtan bitişe kadar tutarlı ve başarılı program uygulaması için tasarlanmış kaynaklara ve desteğe sahip olacaktır.

Otomatik Talep Yanıtı

Müşterilerin yaşadığı kesintileri en aza indirirken pik olaylar sırasında yükü azaltmak için Honeywell'in geliştirilmesine yardımcı olduğu teknolojiden faydalanın. Honeywell’in sektörde öncü bir platform tarafından desteklenen Otomatik Talep Yanıtı (Otomatik DR) programı, konutlardan büyük sanayi kuruluşlarına kadar müşterilerin yük azaltma stratejilerini önceden belirlemesine olanak tanıyarak, kamu hizmeti şirketinin müşteri üzerindeki etkiyi hafifletirken yük azaltımlarını artırmasını sağlar.

Enerji Verimliliği

Konut, ticari ve endüstriyel müşterilerinizi gerçek enerji tasarrufları elde etmeye teşvik edin. Kamu hizmeti şirketlerine, herhangi bir hizmet bölgesinin ihtiyaçlarına ve tercihlerine en çok uyan programları geliştirmede yardımcı olabiliriz. Başarılı program uygulaması sağlamak için geliştirilmiş lider pazarlama ve müşteri destek hizmetlerini alırken yükleniciler, ekipman distribütörleri ve satıcılar dahil olmak üzere, kapsamlı kanal ortaklıklarımızdan faydalanın.

Program Yönetim Hizmetleri

Honeywell'in SGS ekibi müşteri katılımını, bağlılığını ve memnuniyetini arttırmaya yardımcı olan anahtar teslim program yönetimi, pazarlama ve BT hizmetleri sunar.

Bize Soru Sorun
rajib raj

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM