Telefon
WhatsApp
İnstagram
Kamu Binalari

Kamu Binalari

Enerji Verimliliğini ve Altyapıyı İyileştirin

Bir kamu kuruluşu olarak, büyüyen bir öncelikler ve zorunluluklar listesine ve bunları ele almak için çok az sayıda kaynağa sahipsiniz. Honeywell, belediyelerin ve kamu kurumlarının daha kapsamlı hizmetler sunma ve kritik misyonlarını yerine getirme becerilerini kısıtlayabilen enerji ve operasyon verimsizliklerini gidermelerine yardımcı olacak enerji yönetimi ve altyapı çözümleri sunar..

Honeywell aşağıdaki konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır:

 • Ertelenmiş bakımın gerçekleştirilmesi ve eskiyen altyapının yenilenmesi
 • Yeni inşaat projelerinin planlanması, teknik gerekliliklerin tanımlanması ve yönetilmesi
 • Bir enerji tasarrufu stratejisinin geliştirilmesi ve uygulanması
 • Enerji güvenilirliğinin ve güvenliğinin artırılması
 • Olaylara müdahaleyi kolaylaştırmak için yangın, can güvenliği ve emniyet sistemlerinin yenilenmesi
 • Karbon salınımının azaltılması

Yerel Destek ve Global Deneyim Konusunda Honeywell'e Güvenin

Teknobas, tüm dünyada tesislerin ve sistemlerinin performansını arttıran stratejiler geliştirilmesinde 115 yıldan daha uzun bir deneyime sahiptir. Özel olarak kamu kuruluşlarına yönelik enerji ve operasyon projelerinin önde gelen bir tedarikçisi olarak, tesislerinizin enerji ve operasyon verimini artırmanızı sağlayacak yerel bir uzman ekip aracılığıyla global kaynak ağını hizmetinize sunarak, paydaşlarınıza ve iştirakçilerinize fayda sağlayacak uzun vadeli tasarruflar elde etmenize yardımcı oluruz.

Bütçenizi Zorlamayacak Çözümler Elde Edin

Bütçe baskıları ve diğer finansal kısıtlamalara karşın tesislerinizde doğru enerji ve operasyon yenilemelerini uygulamak istersiniz. Enerji Tasarrufu Performans Sözleşmelerinden (ESPC) Kamu-Özel Sektör Ortaklıklarına (PPP) kadar, işletme bütçeniz üzerindeki etkiyi en aza indirmeye yardımcı olacak çeşitli finansman çözümleri hakkında bilgi sunabiliriz.

Önemli Girişimler Geliştirin

Kısıtlı hale gelen bütçeler ve kaynaklar karşısında artan tehditlerle karşı karşıya kalıyorsunuz ve buna rağmen enerji tüketimi ile karbonu azaltma hedeflerine ulaşmanız gerekiyor. Honeywell’in Federal Sistemler Grubu, federal kurumlar için enerji, operasyon ve güvenlik çözümlerini geliştirmede, uygulamada, kurmada ve korumada uzmanlığa sahiptir.

Enerji Çözümleri, Operasyonel ve Teknik Çözümler

Önde gelen bir Enerji Hizmetleri Şirketi (ESCO) ve GSA program onaylı yüklenicisi olan Honeywell, 30 yılı aşkın süredir hükümet için başarılı, maliyetten tasarruf sağlayan çözümler sunmaktadır. Uzun vadeli sürdürülebilirlik için karmaşık çözümlerle düşük maliyetli, hızlı geri ödeme sağlayan tedbirleri bir araya getirmenize yardımcı oluruz. Güvenli, birinci sınıf teknolojilerden faydalanarak, daha fazla performans, daha görülebilir takip ve performans ve tasarrufların ölçülmesini sağlarız. Çözümlerimiz aşağıdaki konularda yardımcı olabilir:

 • Bina altyapısının yenilenmesi ve operasyonel verimliliğin arttırılması
 • Enerji verimliliğinin, güvenliğin ve bağımsızlığın arttırılması
 • Sürdürülebilirlik girişimlerinin ve yenilenebilir enerjinin ilerletilmesi
 • Bina otomasyon ve bina yönetim sistemlerinin birleştirilmesi
 • Emniyet ve güvenliğin arttırılması
 • Binanızın ve sistemlerinin korunması ve optimize edilmesi

Tesise Özel Sistemlerin Uygulanması

Tesislerinizi incelemek için sizinle birlikte çalışır, halihazırdaki ve gelecekte oluşacak ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanan özelleştirilmiş entegre çözümler geliştirmek için mevcut zorluklarınıza, hedeflerinize ve kaynaklarınıza göre sonuçları planlarız. Tek bir iletişim noktası olarak hareket ederek proje uygulamasının kolaylaştırılmasına yardımcı oluruz. Daimi servis, destek ve optimizasyon önerileri sunarak sistemlerinizi tasarlayabilir, kurabilir ve bakımını gerçekleştirebiliriz.

 

Finansal Açıdan Uygun İyileştirmeler

Tesisinizde bir iyileştirme projesini gerçekleştirmek, kurumunuzun bütçe ve kaynak sınırlamalarına karşın yine de mümkün olabilir. Honeywell, işletme bütçeniz üzerindeki olumsuz etkileri azaltmaya yardımcı olan Enerji Tasarrufu Performans Sözleşmelerinden (ESPC) Kamu-Özel Sektör Ortaklıklarına (PPP), Kamu Hizmeti Şirketi Enerji Sözleşmelerine, Genişletilmiş Kullanım Kiralamalarına ve daha fazlasına kadar, belirli proje tipleri için federal kurumlara sunulan finansal çözümler konusunda yardımcı olabilir.

Enerji ve Operasyon Verimliliği için Projeye Özel bir Yaklaşım

Hizmetlerin güvenilir bir şekilde sunulmasına, enerji ve operasyon maliyetlerinin azaltılmasına, enerji sorumluluğunun teşvik edilmesine ve kamu güvenliğinin arttırılmasına odaklanmaktasınız. Honeywell ile, geleceğin toplumunu inşa etmeye çalışabilirsiniz. İstişari yaklaşımımız, vatandaşlarınıza daha kapsamlı hizmetler sunmak için altyapı ve enerji iyileştirmeleri yoluyla paydaşların ve vergi mükelleflerinin desteğini artırmanıza yardımcı olacaktır. Çözümlerimiz aşağıdaki konularda yardımcı olabilir:

 • Bina altyapısının yenilenmesi ve operasyonel verimliliğin arttırılması
 • Enerji verimliliğinin ve güvenilirliğin arttırılması
 • Karbon ayak izinin azaltılması
 • Bina otomasyonunun ve yönetiminin iyileştirilmesi
 • Emniyet ve güvenliğin arttırılması
 • Binanızın ve sistemlerinin korunması ve optimize edilmesi

Dayton kentinin kendi kendini finanse eden bir çözüm ile enerji verimliliğini ve sürdürülebilirliği nasıl önemli ölçüde iyileştirdiğini öğrenin.

 

Global Deneyim Sunan Yerel Kaynaklar

Honeywell, dünyanın her yerinde enerji ve altyapı yenilemelerinin uygulanması konusunda kanıtlanmış bir başarı geçmişine sahiptir. Sadece karmaşık zorlukları çözmenize yardımcı olan kapsamlı bir global uzmanlar ağına değil aynı zamanda toplumunuzda yaşayan ve çalışan yerel kaynaklara ve desteğe de sahibiz. Kapsamlı, özelleştirilmiş çözümler sunmanızı daha kolay hale getirmek için süreçleri düzene koyarız ve daha fazla görünürlük, ölçüm ve performans için mevcut ve gelişen teknolojileri bir araya getirmenize yardımcı oluruz.

 

Finansal Açıdan Elde Edilebilir Çözümler

İşletme bütçenizin bütünlüğünü koruyun ve fonların harcanma şekline ilişkin toplum algısını yönetin. Honeywell, işletme bütçeniz üzerindeki olumsuz etkileri azaltmaya yardımcı olan Enerji Tasarrufu Performans Sözleşmelerinden (ESPC) Kamu-Özel Sektör Ortaklıklarına (PPP) ve daha fazlasına kadar belirli proje tipleri için eyaletlere, belediyelere ve yerel topluluklara sunulan finansal çözümler konusunda bilgi verebilir.

Bize Soru Sorun
rajib raj

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM