Telefon
WhatsApp
İnstagram
Havalimanı Uygulamaları

Havalimanı Uygulamaları

Akıllı Havalimanları için Akıllı Sistemler

Büyüyen güvenlik endişeleri ve artan gereksinimlerden çok sayıda bina yönetim sisteminin entegre edilmesinin karmaşıklığına kadar sıkıntılı meselelerle uğraşmaktasınız. Teknobas Bina Çözümleri size bu konuda yardım edebilir. Bir uçtan diğerine havalimanınızı iyileştirmenize yardımcı olmak için akıllı terminal, hava ve yer çözümlerini sunmaktayız.

Daha Emniyetli

Erken uyarılar, konuma özel yanıtlar, artan görünürlük, hassas park bilgileri ve gerçek zamanlı durumsal farkındalık, personelin ve yolcuların emniyetini arttırmaya yardımcı olur.

Daha Güvenli

Tehditleri daha hızlı algılamaya, derhal müdahale etmeye ve ilgili etkileri azaltmaya destek olmak için bilgi akışını iyileştirin ve çevreden yolcuya kadar entegre bir görünüm elde edin.

Daha Verimli

Enerji tüketimi ile kontrol maliyetlerini azaltmaya, daha hızlı geri dönüş yönetimi sağlamaya, havalimanı kapasitesini arttırmaya, hava trafiği gürültüsünü azaltmaya ve hava durumuna ilişkin gecikmeleri azaltmaya yardımcı olmak için daha bilinçli karar almayı ve daha etkin terminal yönetimini teşvik edin.

Daha Üretken

Planlama ve kontrolü iyileştirin ve bilgi sistemleri ile teknolojiyi entegre ederek ve düzene koyarak yer kapasitesini arttırın.

Bize Soru Sorun
rajib raj

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM